Pēdējos mēnešos tika turpināta ekspertu ieteikumu ieviešana, sadarbojoties ar izglītības pārvaldēm un skolas direktoriem, sagatavojot intervences ar skolas direktoriem pētniecības instrumentus. Tika arī turpināta projekta platformas izveides zinātniskā uzraudzība, kurā tika publicēts “Rakstura audzināšanas ietvars skolām”, kas pieejams šeit:

“Rakstura audzināšanas ietvars skolām” izskaidro, kas ir rakstura audzināšana un kāpēc tā ir svarīga, aicinot visas skolas skaidri norādīt, kā tās sekmē skolēnu rakstura attīstību. Ietvars skolu apsvēršanai piedāvā rakstura audzināšanas perspektīvu, nevis gatavu rakstura audzināšanas projektu. Kaut arī tā ir izstrādāta skolu un skolotāju valodā, tā ir elastīga un piemērojama visiem cilvēkiem, organizācijām un institūcijām, kas cenšas noskaidrot savu attieksmi pret rakstura attīstību.