Aicinām vidusskolas skolotājus piedalīties tikumiskās audzināšanas programmas aprobācijā

Latvijas Zinātnes padome piešķīrusi grantu tikumiskās audzināšanas projekta ‘e-TAP+’ īstenošanai no 03.01.2022 līdz 30.12.2024. Projekts tiek īstenots Latvijas Universitātes Pedagoģijās psiholoģijas un mākslas fakultātes Pedagoģijas zinātniskajā institūtā vadošā pētnieka Dr. Manuela Fernandesa vadībā.

Šī projekta ietvaros ir tikko tapusi ievērojama tikumiskās audzināšanas mācību programma latviešu valodā vidusskolām, kas satur praktiskus atbalsta materiālus skolotājiem – nodarbības plānus, prezentācijas, darba lapas, vadlīnijas skolotājiem. Programmas pirmais uzmetums aprobācijai skolās bez maksas pieejams šajā saitē: https://www.arete.lu.lv/vidusskola/ Materiāli ir gatavi izmantošanai klātienē un attālināti.

Aicinām skolotājus piedalīties šīs programmas aprobācijā, kas notiks no 2023. gada novembrim līdz 2024. gada aprīlim Latvijas vidusskolās, kā arī profesionālās mācību iestādēs atbilstošajās vecumu grupās. Skolotāji, kas vēlēsies piedalīties programmas aprobācijā, piesakās individuāli un varēs iesaistīties šajā procesā tik lielā apmērā, cik viņi vēlēsies.

Pieteikšanās: Skolotāji, kas vēlas piedalīties projektā, aizpilda pieteikšanās anketu šajā saitē. Pieteikšanās līdz 2024. gada 15. janvārim.

Aprobācijas process: Aprobācijā skolotāji īsteno vienu vai vairākas jau izstrādātās tikumiskās audzināšanas tēmas savā klasē (audzināšanas stundā vai mācību priekšmeta stundā) un iesniedz atgriezenisku saiti programmas aprobācijas mentoriem, kuri savukārt sniegs personalizētu atbalstu katram skolotājam. Vairāk informācijas par aprobācijas procesu pieejama šeit: .

Kontakts: manuels.fernandezs@lu.lv